27 Mayıs 2016 Cuma

minimini çalışma sayfaları

Blogumun 1. yıl çekilişinde çalışma sayfalarından oluşan bir etkinlik kitabı hediye etmiştik. Aynısından bizde de vardı. Bir iki sayfasını yapmıştık. Tabi göstererek ama işaretlememiştik. Bugün kuzum çok sıkılınca elimize geçti  ve  çalışma sayfalarını yapmaya başladık. Eskiden  aylık konu belirliyordum. Buna göre etkinlik araştırıp haftalık program yapıyordum. Bu aralar biraz relaks takılıyoruz. Elimde etkinlik çıktısı var ama kuzu istemedi. bizde manacak etkinlik kitabımızı yaptık. 3 haftayı bir günde bitirdi paşam. Kalanı hafta içinde bitireceğiz inşallah :).
mutlu , huzurlu , bol aktiviteli günler
kitaba ulaşmak için bu LİNKİ TIKLAYINIZ

6 yorum:

 1. Güzel bir çalışma kitabına benziyor adını öğrenebilir miyim? Bizim ufaklığın 4 yaşına gelmesine uzun süre olsada bazen zamanın ne kadar çabuk geçtiğini anlayamıyoruz. Elimizde hazır bulunmasında fayda var. :-))

  YanıtlaSil
 2. bende aynı şekilde düşünüyorum. Baya stok yapmışım şimdi kullanıyoruz . İsmi mini miniyiz çalışma sayfaları. zambak yayınlarına ait . Ben kırtasıyeden almıştım.

  YanıtlaSil
 3. Kitabi Nette bulamadım. Nerden bulabilirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ilknur hanım yazının sonuna lin ekledim ordan daha rahat ulaşırsınız https://www.zambak.com/OkulOncesi/Yayinlar.aspx?Diger=16

   Sil
 4. Teşekkür ederim. Çok sevindim.

  YanıtlaSil
 5. rica ederim. Faydali olabildiysem ne mutlu bana :) İyi oyunlar

  YanıtlaSil